ARGE FAALİYETLERİMİZ


Arge

Sektörün ihtiyaçları ve sorunları göz önünde bulundurularak ürünlerin reçete optimizasyonları yapılmakta ve kaliteden ödün vermeden optimum ürün dizaynı çalışmaları kuzey beton Teknoloji Merkezi laboratuvarında her an devam etmektedir.


Tesislerimize tedarik edilen malzemelerin kullanım kararını belirleyen kriterleri ve ilgili standartları sağlayıp sağlamadığının analizleri de yine kuzey beton Teknoloji Merkezi laboratuvarında yapılmaktadır..


kuzey beton Merkezi Laboratuvarında, AR-GE çalışmaları, reçete optimizasyon çalışmaları ve özel ürün çalışmaları kapsamında, yılda yaklaşık 100 adet beton deneyi yapılmaktadır. Bu deneyler; Özel Ürün Deneyleri, Agrega Performans Deneyleri, Çimento Performans Deneyleri, Kimyasal Katkı Deneyleri, Mineral Katkı Deneyleri ve Projelere Özel Çözüm Deneylerinden oluşmaktadır.


kuzey beton Teknoloji Merkezi Laboratuvarında bu deneylerin yanı sıra Agrega Kirlilik Deneyleri (Mavi Metilen, Mil Tayini, Kum Eşdeğeri, CaCO3 Tayini) ve Agrega Elek Analizleri de periyodik olarak yapılmaktadır..


Bu deneylerle birlikte bir yılda yapılan toplam deney adedi 500’e yaklaşmaktadır.
HAKKIMIZDA ÜRÜNLERİMİZ SİTE HARİTASI İLETİŞİM
Misyon ve Vizyonumuz Hazır Beton Nedir ? Projelerimiz info@kuzeybeton.com.tr
Çözüm Ortaklarımız Hazır Beton Üretim Referanslarımız 0362 275 11 11
Arge Hazır Betonlar Belgelerimiz 0362 275 11 00
Kalite   Haberler 0549 697 69 00
© 2014 COPYRİGHT KUZEY YAKIT SAN. BETON İNŞ. NAK. MADEN. GIDA KÖMÜR İTHALAT VE İHRACAT LTD. ŞTİ.
Şenyüz Medya
Yukarı İcon